Tutorat: Rezultatele selectiei

02 aprilie 2013
Bookmark and Share


 

Rezultatele selecției -  Tutorat - anul al II-lea, etapa I

Nr. crt. Nume Prenume Rezultat
1 Badarau Gabi Diana Admis
2 Balica Ana Maria Andreea Admis
3 Balica Beatrice Miriam Admis
4 Baron Marius-Catalin Admis
5 Bia Gabriela Iuliana Admis
6 Bolozan Florina Ionela Admis
7 Capreanu Patricia Admis
8 Cazac Elena Admis
9 Ciobotariu Daniela -Alexandra Admis
10 Czine Eliza Loredana Admis
11 Dragomir Daniela-Stefania Admis
12 Drima Sorin Dumitru Admis
13 Dumitriu Vasile Admis
14 Feraru Mihaela Admis
15 Gangal Magdalena Admis
16 Gangal Ancuta Admis
17 Gheorghe Cristina Admis
18 Grancea Elena Admis
19 Huzum Vasilica - Vladut Admis
20 Ivan Liviu Alexandru Admis
21 Kovacs Margareta Admis
22 Lacatus Sorina Admis
23 Lapadat Puiu Madalin Admis
24 Magherusan Ionela Adina Admis
25 Marsavela Alexandra Admis
26 Militaru Lavinia Admis
27 Moldovan Roxana Maria Admis
28 Nemtanu Iulia Alexandra Admis
29 Oan Victorita Admis
30 Olescu Beniamin Admis
31 Olescu Marius Admis
32 Paiu Adina Admis
33 Parnau Anamaria Admis
34 Pavel Laura Admis
35 Pintilie Catalin Admis
36 Rostas Roxana Daniela Admis
37 Scripcariu Alice Admis
38 Stoiciu Stefania Admis
39 Surdu Alexandru-Andrei Admis
40 Talau Daniel Gabriel Admis
41 Tarean Iliuta Admis
42 Trica Catalina Mioara Admis
43 Trifan Maria-Georgiana Admis
44 Vaduva Maria Daniela Admis
45 Anghelachi Ana-Maria Respins
46 Cobzaru Eremia Adrian Respins
47 Codreanu Consela Respins
48 Codreanu Madalina Respins
49 Didin Daniel Respins
50 Dinca Giani-Mike Respins
51 Dumitrache Sorina Valentina Respins
52 Firica Ana-Maria Respins
53 Fontanelli Carla Respins
54 Mihai Sofica Respins
55 Miron Alexandru Respins
56 Sirbu Paula Ioana Respins

 

 Rezultatele selectiei -  Tutorat - anul al II-lea, etapa a II-a

Nr. crt. Nume Prenume

Rezultat

1 Achitei Nicusor-George Admis
2 Anghelachi Ana-Maria Admis
3 Chivu Andra Admis
4 Ciurar Simona Admis
5 Cobzaru Eremia Adrian Admis
6 Codreanu Consela Admis
7 Codreanu Madalina Admis
8 Craciun Romina Mihaela Admis
9 Cristea Mirela-Mihaela Admis
10 Curelaru Madalina-Elena Admis
11 Dumitru Andreea Iuliana Admis
12 Firica Ana-Maria Admis
13 Fortan Alexandra Admis
14 Gheorghe Cristina-Florentina Admis
15 Gheorghe Sultanica Admis
16 Ion Radu Marian Admis
17 Mehedinta Elena - Alina Admis
18 Oprisan Aron Admis
19 Oprisan Samuel Cosmin Admis
20 Otvos Loredana Admis
21 Ponta Alexandru Calin Admis
22 Soare Camelia Florentina Admis
23 Stanciu Florentina Admis
24 Toader Andreea Madalina Admis
25 Boboc David-Antonio Respins
26 Constantin Camelia Respins
27 Constantin Mihai Respins
28 Ionescu Radu Respins
29 Lazarica George-Alin Respins
30 Marias Bianca Respins
31 Savel Bianca Gabriel Respins

 

 Rezultatele selectiei -  Tutorat - anul al II-lea, etapa a III-a

Nr. Crt. Nume Prenume Rezultat
1 Argint Ana Admis
2 Boboc David Antonio Admis
3 Borovina Mihaela Admis
4 Brancoveanu Cristina-Andreea Admis
5 Burcea Ana Maria Admis
6 Dinca Vasile Admis
7 Dochita Alina Admis
8 Dumitru Monica Admis
9 Dumitru Gheorghe Admis
10 Dumitru Gheorghe Florin Admis
11 Dunga Adelina Andreea Admis
12 Fandarac Cristina Daniela Admis
13 Hendre Reka Admis
14 Horga Darie-Gabriel Admis
15 Ilinca Eremia Samuel Admis
16 Ion Ana - Maria Admis
17 Matei Dana Madalina Admis
18 Mezei Iudita-Melinda Admis
19 Miristean Larisa Emilia Admis
20 miu florina-valentina Admis
21 Muresan Ruxandra Bianca Admis
22 Nicut Valentina Isabelle Admis
23 Nuti Maria Admis
24 Petrescu Anamaria Admis
25 radu Isabella Florentina Admis
26 Rezmuves Maria-Gabriela Admis
27 Romas Samuel Admis
28 Rupa Alexandru Cristofer Admis
29 Schieber Madalina Elena Admis
30 Scirtoaje Marta-Delia Admis
31 Stanciu Oana Admis
32 Sticlan Maria Larisa Admis
33 Stoica Catalina Admis
34 Stoican Marius Admis
35 Tataru Gabriela Admis
36 Tecu Gigel Sorin Admis
37 Titrus Claudiu Admis
38 Tranca Constantinela Admis
39 Tuta Alina Mihaela Admis
40 Bataru Florina Respins
41 Cojocaru Florin-Silviu Respins
42 Dragan Andra Isabela Respins
43 Fureszes-Szalasi Erzsebet Respins
44 Gendelon Florin Respins
45 Lapadat Calin Respins
46 Lautaru George-marius Respins
47 Otves Mihai Respins
48 Rata Florina Respins
49 Serban Dumitru Respins
50 Varga Florina Carmen Respins

 

 Rezultatele selectiei -  Tutorat - anul al II-lea, etapa a IV-a 

Nr.

Nume

Prenume

Rezultat

1

Alexandrescu

Tatiana

Admis

2

Anghel

Ioana

Admis

3

Anisia

Ioan Razvan

Admis

4

Baciu

Florentina Lavinia

Admis

5

Baranescu

Cristina Ionela

Admis

6

Botderata

Vasilica Giulia

Admis

7

Caldararu

Florin-Ionut

Admis

8

Calin

Elena

Admis

9

Chiotoroiu

Elena Cristina

Admis

10

Cichi

Bartolomeu Mircea

Admis

11

Ciolan

Iolanda Stefana

Admis

12

Constantin

Camelia

Admis

13

Constantin

Ionut-Cosmin

Admis

14

Dinca

Ionela Julieta

Admis

15

Dumitru

Adrian

Admis

16

Dumitru

Ionut

Admis

17

Dunareanu

Magdalena Ileana Roxana

Admis

18

Ferariu

Amintirea

Admis

19

Filip

Georgiana Madalina

Admis

20

Firea

Mihaela

Admis

21

Gheorghiu

Elena-Gabriela

Admis

22

Gorgan

Lidia Dana

Admis

23

Grigorescu

Laura

Admis

24

Gulie

Elena Viorica

Admis

25

Hoinaru

Ferdinand

Admis

26

Hulea

Renata-Nicoleta

Admis

27

Ilina

Marian

Admis

28

Irimescu

Laura

Admis

29

Ivan

Cristofor Constantin

Admis

30

Kilimbar

Sonia Elena

Admis

31

Lacatus

Anamaria-Florina

Admis

32

Lautaru

George-marius

Admis

33

Lepadatu

Ioan Nicolae

Admis

34

Lunca

Liliana Florentina

Admis

35

Lupu

Narcis Alexandru

Admis

36

Lupu

Madalin

Admis

37

Macovei

Elena

Admis

38

Magria

Elena

Admis

39

Mangaloiu

David Valentin

Admis

40

Marias

Bianca

Admis

41

Marin

Aurel-Marius

Admis

42

Mihaila

Eugeniu Cristo

Admis

43

Musca

Dorin

Admis

44

Mustafa

George Bogdan

Admis

45

Neagu

Nicolae Robert

Admis

46

Neagu

Violeta Elena

Admis

47

Negru

Bianca

Admis

48

Pamblica

Alexandra Madalina

Admis

49

Preda

Lorena

Admis

50

Prodan

Iuliana Aurica

Admis

51

Radu

Fabian

Admis

52

Rascarachi

Maria Mirabela

Admis

53

Stan

Vasile-Stefan

Admis

54

Sticlan

Constantin-Danut

Admis

55

Stroilescu

Petruta Laura

Admis

56

Tamas

Gabriel Gheorghe

Admis

57

Tican

Otilia

Admis

58

Ursaru

Alexandru-Silviu

Admis

59

Varga

Lucian

Admis

60

Visan

Elena Mirela

Admis

61

Adam

Alexandra Ancuta

Respins

62

Anghel

Nicoleta Mihaela

Respins

63

Apostoiu

Raluca-Georgiana

Respins

64

Arsenescu

Corina

Respins

65

Cenusa

Mihaela-Alexandra

Respins

66

Cristescu

Daniela-Cristina

Respins

67

David

Simona

Respins

68

Diaconu

Robert-Timotei

Respins

69

Dumitrache

 Dragos Florentin

Respins

70

Dumitru Nica

Alexandra

Respins

71

Ferariu

Rada

Respins

72

Ferenczi

Monica  Florentina

Respins

73

Gogan

Georgiana

Respins

74

Jivulescu

Maria-Ramona

Respins

75

Kilimbar

Ionel

Respins

76

Lupusor

Adrian Robert

Respins

77

Macovei

Victor-Eusebio

Respins

78

Macovei

Victor-Eusebio

Respins

79

Manolache

Petruta

Respins

80

Marin

Nicoleta Florentina

Respins

81

Miclescu

Cristina Ortensia

Respins

82

Panaite

Panciurel Eusebiu

Respins

83

Pavel

Ramona

Respins

84

pruiu

ioana alexandra

Respins

85

Roman

Anisoara Maria

Respins

86

Salman

Leila-Florentina

Respins

87

Sardi

Kalman-Gabriel

Respins

88

Tene

Mirela Georgiana

Respins

89

Tudor

Florentina Isabela

Respins

90

Tudor

Andreea Aurelia

Respins

91

Tudorache

Claudiu-Ionel

Respins

92

Visan

Mihaela

Respins

Rezultatele selectiei -  Tutorat - anul al II-lea, etapa a V-a

Nr. Crt.

Nume

Prenume

Rezultat

1

Adam

Alexandra Ancuta

Admis

2

Balea

Alexandra

Admis

3

Barbu

Alina-Georgiana

Admis

4

Benchescu

Andewi

Admis

5

Birleanu

Florentina Madalina

Admis

6

Cenusa

Mihaela-Alexandra

Admis

7

Ciocirlie

Adina Corina

Admis

8

Ciulei

Rita Sorina

Admis

9

Constantin

Petre

Admis

10

Coverga

Toni Constantin

Admis

11

Curelea

Adrian

Admis

12

Dascalu

Valentina Florentina

Admis

13

Diaconu

Robert-Timotei

Admis

14

Dobrescu

Teodora Daniela

Admis

15

Duicu

Florentina-Lavinia

Admis

16

Dumitrescu

Alina-Florentina

Admis

17

Dunitru

Ancuta-Nicoleta

Admis

18

Lacatus

Ana -Maria

Admis

19

Maciuca

Doru

Admis

20

Minea

Maria Daniela

Admis

21

Negoita

Georgiana

Admis

22

Negru

Bianca

Admis

23

Nicolae

Bogdan Florin

Admis

24

Nistor

Mirela Alina

Admis

25

Olaru

Ana Maria

Admis

26

Pamblica

Silvestru Florin

Admis

27

Panaite

Panciurel Eusebiu

Admis

28

Pastaca

Catalin Georgel

Admis

29

Popa

Loredana

Admis

30

Porojnicu

Gabriela Adriana

Admis

31

Radoi

Gina

Admis

32

Saizu

Alina Gabriela

Admis

33

Sandu

Marian Daniel

Admis

34

Sardi

Kalman-Gabriel

Admis

35

Simion

Andreea Elena

Admis

36

Stan

Florin Valentin

Admis

37

Stanciu

Alina-Ecterina

Admis

38

Tanasa

Giani-Nicolae

Admis

39

Tanase

Gioni

Admis

40

Teglas

Alexandra Estera

Admis

41

Ticu

Florentina Cristinela

Admis

42

Toma

Florentina Mirabela

Admis

43

Tudor

Florentina Isabela

Admis

44

Ungureanu

Nicusor Alin

Admis

45

Visan

Gabriela

Admis

46

Brumar

Ioana

Respins

47

Dina

Iuliana-Alexandra

Respins

48

Dumitru

Dumitru Robert

Respins

49

Gongolea

Delia

Respins

50

Ilea

Ovidiu

Respins

51

Laesu

Roxana

Respins

52

Nantu

Ioana Aureliana

Respins

53

Oprea

Georgian Valentin

Respins

54

Trufasu

Florentina-Viorica

Respins

 

Rezultatele selectiei -  Tutorat - anul al II-lea, etapa a VI-a

 

Nr. crt Nume Prenume Rezultat
1 Arghiri Neculai Admis
2 Baran Ramona Nicoleta Admis
3 Bilan Erika Admis
4 Bosnea Elena Lavinia Admis
5 Brumar Ioana Admis
6 Ciobanescu Ionela Madalina Admis
7 Curtomer Luisa Maria Admis
8 Dina Iuliana Alexandra Admis
9 Dobre Andreea Nicoleta Admis
10 Dumitru Nica Alexandra Admis
11 Facalet Gheorghita Admis
12 Fulop Raluca Admis
13 Gheorghe Ionut Stefan Admis
14 Gongolea Delia Admis
15 Grigore Mihai Admis
16 Haralamb Tiberius Admis
17 Helmis Artemiza Admis
18 Hurmuzache Denisia Ioana Admis
19 Ilea Ovidiu Admis
20 Ionita Cristina Mariana Admis
21 Ionita Daniela Admis
22 Jurchi Andreea Admis
23 Lazarica Larisa Admis
24 Mocanita Georgica Admis
25 Moldovan Alina Ramona Admis
26 Nae Romina Ramona Admis
27 Nasture Stefan Giovani Admis
28 Para Claudia Admis
29 Roman Anisoara Admis
30 Sauca Ana maria Admis
31 Stan Nicoleta Ionela Admis
32 Stanciu Geanina Admis
33 Tintea Lucia Admis
34 Toader Florin Admis
35 Concita Cristina Respins
36 Manea Lucian Costin Respins
37 Singheorghe Andreea Cerasela Respins